Prva HNL

VIDEO | Dinamo nije uspio pobijediti iako je Osijek odmarao devet igrača, Hajduk slavio u Vinkovcima

Sport / Nogomet | 31. 07. 2017. u 06:33 D.L.

U derbi susretu 3. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka i Dinama odigrali 1:1 (1:1).

Iako su Osječani odmarali čak devetoricu igrača koji su pobijedili slavni PSV u Eindhovenu, Dinamo nije uspio pobijediti, pa je zasad samo Rijeka maksimalna na startu prvenstva.

U 18. minuti Osječani su poveli pogotkom Alena Grgića kojem je asistirao Aljoša Vojnović, a Dinamo je izjednačio u 39. minuti zahvaljujući preciznom udarcu Nikole Mora s 20 metara.

U Vinkovcima su nogometaši Hajduka slavili protiv Cibalije s 1:2 (0:0).

Hajduk se dugo mučio s Cibalijom, koja je bila bolja u prvom dijelu, no Splićani su ipak u 56. minuti došli do vodstva kada je Nikola Vlašić asistirao Ahmedu Saidu koji vara vratara domaćina. U 76. minuti Vlašić je povećao na 2:0 nakon što je vinkovački vratar obranio šut Saida, da bi u 83. minuti Cibalia ipak smanjila zahvaljujući udarcu Frane Vitaića s više od 35 metara, koji je posve iznenadio nespremnog splitskog vratara Stipicu, piše Hina.

Hajduk je sada drugi sa sedam bodova, dok je Cibalia doživjela i treći poraz.