Velež svezao dvije pobjede i krenuo prema luci spasa
OBJAVA: Subota, 18. ožujka 2017. 16:55
IZVOR: Bljesak.info
AUTOR: S.K.
12

Pobjedu Mostarcima svojim prvim pogotkom u crvenom dresu donio je Brandao u 48. minuti

Na gostujuću pobjedu iz Bihaća, Velež je svezao tri boda izborena kod kuće protiv Bratstva (2:1) i tako odlučnim koracima krenuo prema luci spasa.

Bratstvo je u 36. minuti preko Mujkića povelo u Vrapčićima i stavilo mladu momčad Ibre Rahimića pod dodatni pritisak, no do kraja prvog dijela Tatar je netom nakon što je ušao u igru u 44. minuti pogodio za 1:1.

Pobjedu Mostarcima, koje je s tribina pratilo 2.500 gledatelja, svojim prvim pogotkom u crvenom dresu donio je Ubiratan Brandao u 48. minuti.

Velež - Bratstvo 2:1 (Tatar 44., Brandao 48./Mujkić 36.)

Velež: Abdihodžić, Petrović, Zvonić, Memić, Mujezinović, Ćosić, Tatar, Carvalho-Santos, Brandao de Souza, Mahinić, Krcić.
Bratstvo: Divković, Salkić, Šuša, Mousa, Vehabović, Jaganjac, Kuduzović, Kadić, Mujkić, Mulahusejnović, Ikanović.