OBJAVA: Ponedjeljak, 21. kolovoza 2017. 19:31
NK Široki Brijeg NK Neretvanac kolovoz 2017 Luka GrubišićNK Široki Brijeg NK Neretvanac kolovoz 2017 slobodan udaracNK Široki Brijeg NK Neretvanac kolovoz 2017NK Široki Brijeg NK Neretvanac kolovoz 2017 tribina treneriNK Široki Brijeg NK Neretvanac kolovoz 2017 Danijel Kožul
NK Široki Brijeg NK Neretvanac kolovoz 2017 slobodan udarac
NK Široki Brijeg NK Neretvanac kolovoz 2017
NK Široki Brijeg NK Neretvanac kolovoz 2017 tribina treneri
NK Široki Brijeg NK Neretvanac kolovoz 2017 Danijel Kožul

Za ''Plavo-bijele'' je igrao suspendirani napadač Ivan Krstanović, a nakon dugog oporavka od teške ozljede od prve minute je u ponedjeljak na Pecari zaigrao i krilni napadač Ivan Baraban

Kombinirana momčad Širokog Brijega s 3:1 je slavila protiv hrvatskog trećeligaša Neretvanca iz Opuzena u prijateljskoj utakmici igranoj na stadionu Pecara.

Za 1:0 u 14. minuti pogodio je kapetan Danijel Kožul prekrasnim udarcem s tridesetak metara te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

Junior Domagoj Marušić u 55. minuti pogodio je za udvostručenje vodstva nakon gužve pred gostujućim petercom. Pet minuta kasnije Jure Ivanković pogodio je vratnicu, a lopta se od Jure Granića odbila u mrežu za 3:0.

Gosti su u 85. minuti uspjeli ublažiti poraz. Vratar Martin Zlomislić je obranio jedanaesterac Anti Mihaljeviću, ali je odbijanac u mrežu uspio pospremiti Luka Bencun.

Za ''Plavo-bijele'' je igrao suspendirani napadač Ivan Krstanović, a nakon dugog oporavka od teške ozljede od prve minute je u ponedjeljak na Pecari zaigrao i krilni napadač Ivan Baraban. U nastavku susreta priliku je dobilo i nekoliko mladih igrača iz juniorske momčadi Širokog Brijega.

NK Široki Brijeg: Zlomislić, Kožul, Nikić, Milićević, Ćorluka, Grubišić, Vukoja, Marić, Lončar, Baraban, Krstanović. (Još su igrali: Marušić, Knežević, Pušić, Bešlić i Bilać)

U šestom kolu Premijer lige BiH Široki Brijeg gostuje na Grbavici kod Željezničara. Susret je na rasporedu u subotu, 26. kolovoza, s početkom u 20.00 sati.