Engleska

''Šestica'' Manchester Cityja, Biliću bod protiv WBA

Sport / Nogomet | 16. 09. 2017. u 16:41 Z.S.

Nogometaši Manchester Cityja uvjerljivo su na gostovanju pobijedili Watford 6:0, dok je West Ham Slavena Bilića na gostovanju kod West Bromwich Albiona odigrao 0:0.

City je protutnjao Vicarage Roadom postigavši po tri gola u svakom poluvremenu.

Junak utakmice bio je trostruki strijelac Sergio Aguero (27, 31, 81), a među strijelce su se upisali i Gabriel Jesus (38), Nicolas Otamendi (63) i Raheem Sterling (89-11m).

Momčad Pepea Guardiole je u prvih pet kola postigla čak 16 golova i nalazi se na vrhu ljestvice sa 13 bodova.

West Ham Slavena Bilića je na gostovanju kod West Bromwich Albiona odigrao 0:0 spojivši dvije utakmice bez poraza nakon što su u prošlom kolu pobijedili Huddersfield Town.

Liverpool je na Anfieldu odigrao skromnih 1:1 protiv Burnleyja. Gosti su poveli u 26. minuti golom Scotta Arfielda, a četiri minute kasnije izjednačio je Mohamed Salah.