Ženski nogomet

Pogledajte poteze Širokobriježanki kojih se mogu posramiti i njihove muške kolege

Sport / Nogomet | 18. 04. 2017. u 12:27 D.L.

Nogometašice Širokog Brijega u subotu su na glavnom terenu Trening kampa ''Musa-Karačić'' slavile uvjerljivu pobjedu protiv tuzlanske Slobode (4:0) u susretu devetog kola Prve lige Federacije BiH.

Utakmicu su obilježili sjajni potezi domaćih nogometašica, a posebno vrijedi spomenuti perfektno odrađenu akciju kod drugog pogotka koje bi se mogli posramiti i njihove muške kolege te odličan pogodak Branke Bagarić za 4:0 iz slobodnog udarca.

U šestoj minuti Širokobriježanke su imale slobodan udarac, a nakon što su potezim izbezumile obranu Tuzlanku precizna je bila Josipa Musa.

Bh. reprezentativka Branka Bagarić u 38. minuti postavila je konačnih 4:0 koji je kirurški precizno pogodila pod gredu gostujuće vratarke iz slobodnog udarca.