Odlučili jedanaesterci: Čile bolji od Hrvatske
OBJAVA: Srijeda, 11. siječnja 2017. 15:30
IZVOR: Bljesak.info
AUTOR: S.K.
1

Hrvatska će protiv domaćina Kine igrati za treće mjesto na China Cupu u subotu nakon što je izgubila od Čilea s 5:2 poslije jednanaesteraca.

Nakon 90 minuta semafor je pokazivao 1:1. Čile je bio bliži pobjedi i u regularnom dijelu utakmice, no 'vatrene' je spašavao sjajni Dominik Livaković koji je imao niz sjajnih obrana, piše HRT.

Južnoamerički prvak je poveo u 18. minuti golom Cesara Pinaresa, a izjednačio je Franko Andrijašević u 77. minuti.

Prilikom izvođenja kaznenih udaraca čileanski vratar Cristopher Tosseli obranio je udarce Domagoju Antoliću i Mirku Mariću, a jedini gol za našu vrstu zabio je Josip Pivarić.

Za Čile su bili precizni Vargas, Galdames, Beausejour i Ramos.