0:4

Nova visoka pobjeda Manchester Uniteda

Sport / Nogomet | 19. 08. 2017. u 13:30 Z.S.

Nogometaši Manchester Uniteda ponovili su rezultat iz prvog kola engleskog prvenstva te s uvjerljivih 4:0 (1:0) slavili na subotnjem gostovanju kod Swanseaja u prvoj utakmici 2. kola Premiershipa, postigavši čak tri pogotka u posljednjih deset minuta dvoboja.

Vodeći gol za momčad Josea Mourinha postigao je Bailly u 45. minuti uguravši loptu u mrežu, nakon što je poslije ubačaja iz kuta Paul Pogba udarcem glavom pogodio gredu, a lopta se odbila na gol-crtu. Sve do 80. minute gosti su držali minimalno vodstvo, a tada je obrana Swanseaja triput probušena u samo pet minuta.

Prvo je Romelu Lukaku svladao domaćeg vratara Fabianskog nakon asistencije Mkhitaryana. Isti je igrač bio dodavač i u 83. minuti, kad je za 3:0 pogodio Pogba. Konačnih 4:0 postavio je Martial u 85. minuti nakon Pogbinog dodavanja.

Manchester United je vodeća momčad Premiershipa sa šest bodova i gol-razlikom 8-0.