Kup Italije

Milan - Juventus treći puta ove sezone

Sport / Nogomet | 13. 01. 2017. u 08:45 S.K.

Nogometaši Milana savladali su sinoć na San Siro Torino rezultatom 2:1 u meču osmine finala Kupa Italije.

Rossoneri su plasman u četvrtfinale ostvarili nakon preokreta u drugom poluvremenu.

Torino je poveo preko Belottija u 27. minuti, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom dijelu meča Milan dolazi do preokreta. Prvo je u 61. minutu Kucka izjednačio rezultat da bi samo tri minute poslije Bonaventura donio pobjedu.

Milan će u četvrtfinalu 25. siječnja igrati protiv Juventusa, koji je sinoć pobijedio Atalantu s 3:2.

Bit će to treći ovosezonski duel Rossonera i Bianconera i prva sljedeća prilika za pobjedu aktualnog prvaka i branitelja osvajača Kupa.

U prvenstvu je Milan slavio minimalno, u talijanskom Superkupu nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.