Plemići u istri

Mešanović dvostruki strijelac protiv Mladosti iz Lučana

Sport / Nogomet | 03. 02. 2017. u 16:44 S.K.

Zrinjski je danas u svojoj prvoj utakmici u Istri s 2:0 savladao Mladost iz Lučana.

Oba pogotka (oba glavom) protiv srpskog superligaša potpisao je najbolji strijelac Plemića ove sezone, Jasmin Mešanović, kojemu su asistirali Toni Jović u 5. i Nemanja Bilbija u 29. minuti.

Mostarci su mogli i do uvjerljivijeg slavlja da Saša Kajkut u nastavku nije promašio penal.

Trener Ivica Barbarić u prvom je poluvremenu na teren poslao slijedećih jedanaest: Bandić, Blaić, Jakovljević, Lučić, Kukoč, Petrak, Tomić, Jović, Bilbija, Filipović i Mešanović.

U nastavku su na teren istrčali Vasilj, Barić, Bogdanović, Katanec, Stojkić, Pehar, Jamak, Peko, Todorović, Kajkut i Mrkaić.

Sljedeći susret prvaci i lideri Premijer lige nakon 18 kola igraju u nedjelju u Medulinu - u 15 sati na megdan će im izići češki prvoligaš Hradec Kralove.