Junak pobjede

Krstanović: Vjerujem da ćemo i u uzvratu reagirati na pravi način

Sport / Nogomet | 01. 07. 2017. u 10:21 D.L.

''Odigrali smo odličnu utakmicu kao momčad. Svi igrači su doista dali sve od sebe. Nadigrali smo Ordabasy, pobijedili smo, mogli smo proći i dalje. Vjerujem ipak da je i 2:0 dovoljan rezultat za zadržavanje u natjecanju'', izjavio je za Sportske novosti dvostruki strijelac u pobjedi Širokog Brijega u prvom susretu prvog pretkola Europske lige Ivan Krstanović.

Stasiti napadač je u 37. minuti srušen u kaznenom prostoru te je sam s ''bijele točke'' pogodio za vodstvo ''Plavo-bijelih''. U posljednjim trenucima prvog poluvremena isti je igrač nadvisio kazahstanskog vratara te glavom loptu poslao u mrežu za udvostručenje vodstva, a na kraju će se ispostaviti, i za konačnih 2:0.

''Čeka nas naporan put do Almatyja, ali vjerujem da ćemo i tamo reagirati na pravi način'', dodao je popularni ''Popo''.