''Rođeni'' slave

Juniori Veleža izborili povratak u Premijer ligu BiH

Sport / Nogomet | 13. 06. 2017. u 06:54 D.L.

Juniorska momčad mostarskog Veleža izborila je povratak u Premijer ligu BiH. ''Rođeni'' su u ponedjeljak na terenu Etno sela Stanišići u Bijeljini slavili 3:2 protiv Bosne Seme u izravnom okršaju za plasman u juniorsku Premijer ligu.

Već nakon 15 minuta Velež je vodio 2:0, a strijelci su bili Gosto i Jazvin. Do kraja prvog dijela susreta ''pala'' su još dva pogotka. Obradović je u 40. minuti povisio na 3:0, a nadu Bosni je tri minute kasnije vratio Sijerčić.

U drugom poluvremenu Bosna Sema je krenula na sve ili ništa. Uspjeli su smanjiti rezultat na 3:2 u 60. minuti preko Zuberovića, ali više od toga nisu mogli.

''Rođeni'' tako slave povratak u juniorsku Premijer ligu BiH koja će od sljedeće sezone imati 14 klubova.