FK Sarajevo

Janjoš: Široki je pobijedio zasluženo, ali nije sve gotovo

Sport / Nogomet | 11. 05. 2017. u 13:27 D.L.

''Mislim da je Široki Brijeg bio za nijansu bolji, nama nije išlo. Široki je momčad koja se sjajno postavila. Dali su nam pogodak u veoma nezgodnom trenutku, pred kraj poluvremena. Mi smo se u nastavku pokušali vratiti, napravili smo i tri izmjene, ali nismo uspjeli'', izjavio je neposredno nakon utakmice trener Sarajeva Mehmed Janjoš.

Široki Brijeg je slavio na Koševu s minimalnih 0:1 pogotkom Josipa Barišića iz 45. minute.

''Široki je pobijedio zasluženo, ali nije sve gotovo. Očekivali smo da će Široki ovako igrati, skautirali smo ih, ali oni su ipak bili raspoloženija momčad'', dodaoe je Janjoš.

Uzvratni susret finala Kupa BiH igra se u srijedu, 17. svibnja, s početkom u 20.00 sati na Pecari uz izravan prijenos na ArenaSport.