2:1

Cim poražen od Troglava na domaćem terenu

Sport / Nogomet | 18. 09. 2017. u 07:06 Z.D.

U 5. kolu Druge Lige FBiH - Jug , na travnjaku stadiona u Cimu, sastali su se momčadi NK Cima i NK Troglava 1918 iz Livna .

Utakmica je odigrana pred 50 gledatelja , koliko se okupilo na tribinama stadiona KŠC NK Cim .

Ekipa Cima u vodstvo dolazi u 12. minuti zgoditkom Gorana Kolobare. Poslije primljenog gola momčad Troglava se stabilizirala i brzo izjednačila zgoditkom Pere Čolaka u 20. minuti.

Do kraja poluvremena obadvije ekipe imali su nekoliko prigoda koje nisu realizirali. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 1:1

U drugom poluvremena u 63. minuti zgoditkom Ante Perića ekipa Troglava postiže pobijedonosni gol za konačni rezultat od 2: 1 za goste iz Livna .

Na kraju utakmice trener Cima Šuman je čestitao ekipi Troglava na zasluženoj pobijedi.

''Svojim igračima nemam što zamjerit, borili su se ali jednostavno danas nije išlo'', rekao je Šuman.