NBA

Čapljinac Bender priredio iznenađenje sa Sunsima

Sport / Košarka | 15. 01. 2017. u 09:10 S.K.

Domaćini su slavili u svih pet NBA utakmica koje su bile na programu u subotu, a jedino iznenađenje iznjedrili su Phoenix Sunsi koji su protiv San Antonio Spursa slavili 108:105

Zapaženu ulogu u timu Phoenixa imao i mladi hrvatski igrač, Čapljinac Dragan Bender.

Proveo je gotovo čitavu četvrtu četvrtinu na parketu, a upravo u tom razdoblju su Sunsi zaostatak od 80:85 pretvorili u neočekivanu pobjedu.

Ukupno je Bender igrao 20 minuta i za to vrijeme postigao po šest koševa i skokova (šut za dva 0-1, trica 2-3) uz jednu asistenciju.

Sunse je do pobjede vodio Devin Booker sa 39 ubačaja, dok Spursima nije bilo dovoljno niti 38 poena Kawhija Leonarda.

Čitlučanin Ivica Zubac je u 97:113 porazu Lakersa od gradskih rivala Clippersa dobio dvije minute tijekom kojih je pogodio jedan šut za dva.