Cirkus se nastavlja

Borac uvjerljiv protiv Izviđača, prekid u Živinicama

Sport / Rukomet | 21. 05. 2017. u 06:08 D.L.

Rukometaši Borca pobijedili su Izviđač s 37:27 u derbi susretu četvrtog kola Lige za prvaka Bosne i Hercegovine.

Banjalučani su se ovim trijumfom revanširali Ljubušacima za poraz u prvom kolu te se bodovno izjednačili s braniteljem naslova s po dvije pobjede i dva poraza.

U drugom susretu ovom kola u Živinicama su se sastali Konjuh i Vogošća, a taj susret je prekinut u 54. minuti pri rezultatu 28:20, nakon što su gosti napustili teren nezadovoljni suđenjem.

O konačnom ishodu ovog susreta odlučit će Natjecateljsko povjerenstvo, a pobjeda će vjerojatno biti upisana Konjuhu (10:0) čime bi dva kola prije kraja sve četiri ekipe imati isti broj bodova.

RK Vogošća: Suci su pravili greške

Rukometni klub Vogošća napustio je teren u Živinicama, a kao razlog su navedeni postupci koji su utjecali na igru i izazivali nervozu kod kompletne momčadi.

''Počevši od suđenja koje je naoko izgledalo sasvim normalno, ali u stvari suci su pravili greške na štetu našeg kluba u veoma bitnim situacijama kod isključenja naših igrača, ili zaustavljanja naše momčadi u kontranapadima koji su čak zaustavljani i hvatanjem naših igrača za noge od strane igrača Konjuha, a pritom nisu sankcionirani ni isključivanjem na dvije minute, kao i konstantnim sjeckanjem i prekidima igre'', priopćeno je iz Rukometnog kluba Vogošća.