NBA

Bogdanovića u debiju za Wizardse srušio Šarić

Sport / Košarka | 25. 02. 2017. u 10:04 S.K.

Nakon što je prije nekoliko dana iz Netsa stigao u Wizardse, hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović upisao je i debi za svoj novi tim.

Mostarac i društvo su poraženi u duelu sa Philadelphijom za koju je u njegov reprezentativni kolega Dario Šarić za 33 minute zabio 20 koševa, uz 11 skokova i četiri asistencije.

Bogdanović je u svom prvom nastupu za Wizardse igrao 18 minuta, postigavši dva koša uz šut 1-5 iz igre, a upisao je i četiri skoka. Washingtonu je to bio 21. poraz uz 34 pobjede.

Čitlučanin Ivica Zubac odigrao je još jednu solidnu utakmicu za Los Angeles Lakerse, koji su izgubili na gostovanju kod Oklahoma City Thundera sa 110:93.

Mladi hrvatski centar na parketu je proveo 26 minuta i za to vrijeme ubacio 11 poena (šut za dva 5-9, slobodna bacanja 1-2) uz šest skokova, tri blokade i po jednu asistenciju i osvojenu loptu.