Zrinjski

Barbarić: Nismo smjeli dozvoliti Čeliku da se vrati

Sport / Nogomet | 26. 02. 2017. u 08:15 S.K.

Zrinjski nije oduševio na startu proljeća, ali je ipak bio u prilici odnijeti tri boda iz Zenice, što Čelik nije dozvolio.

Mostarci su preko Tomislava Tomića poveli krajem prvog poluvremena, da bi u nastavku Jasmin Mešanović skrivio penal, a Haris Dilaver ga pretočio u konačnih 1:1.

"Nisam zadovoljan rezultatom, posebno jer smo sami dopustili Čeliku da se vrati u utakmicu”, rekao je strateg Plemića.

“Čelik je odlično zatvorio naše napade pa je bilo veoma teško to probiti. Iskren da budem, nismo ni imali nekih velikih prilika te na kraju priznajem da je rezultat realan", zaključio je Barbarić.

Plemići u sljedećem kolu dočekuju Krupa, nakon čega ih čeka prvi ogled četvrtfinala Kupa protiv Širokog Brijega.

Pvi pratitelj Sarajevo danas će kod kuće protiv Viteza biti u prilici Zrinjskom prići na dva boda zaostatka, 19. kolo zaokružit će gostovanje Željezničara u Krupi na Vrbasu.