VIDEO | Navijač poručio Ibri: Zlatane ostani i možeš mi poševiti ženuIbra pozirao :)VIDEO | Navijač poručio Ibri: Zlatane ostani i možeš mi poševiti ženuU slavlju nakon susreta, navijači su pozvali Ibrahimovića i pokazali mu transparent, a on je prvo rastjerao sve fotografe koji su bili ispred transparenta i onda se nasmijan fotografirao uz njega.Izviđač na domaćem terenu nadigrao Vogošću10 razlikeIzviđač na domaćem terenu nadigrao VogošćuBorac je nakon pet kola vodeći sa devet bodova, koliko ima i drugoplasirani Izviđač.Manchester United pobjednik Europske lige!'Vragovima' 66. trofejManchester United pobjednik Europske lige!Jose Mourinho nastavio je pak svoj savršen omjer u finalima, sada je na četiri naslova u četiri europska klupska finala s raznim klubovimaOd uložene marke Van Persie donio Paljaninu 40.000 KMSliku tvoju ljubimOd uložene marke Van Persie donio Paljaninu 40.000 KMNije neobično da kladioničari 'jure' ovakve prelaze u Turskoj, pogotovo na susretima Fenera i Galate koji često znaju da opuštenije uđu u susret, da gube poslije prvih 45 minuta, i da do kraja prestignu rivala1Čapljina u posljednjoj minuti uhvatila zadnju slamku spasa za ostanak u ligiFotoIz dvice u kec'Čapljina u posljednjoj minuti uhvatila zadnju slamku spasa za ostanak u ligi''Zabio sam gol, nadam se da je ova pobjeda donijela neku mirnoću i sigurnost u naš klub'', rekao je Pero Pervan, strijelac izjednačujućeg pogotka.GOŠK na korak bliže Premijer ligi BiHFotoLider na ljestviciGOŠK na korak bliže Premijer ligi BiHGOŠK-u je na veliko pomogao i mostarski Velež, koji je sa visočkom Bosnom odigrao 1:1. Naime, Bosna je do prošlog kola držala lidersku poziciju na ljestvici.Panessova majstorija i veliki bod RođenihBosna - Velež 1:1Panessova majstorija i veliki bod RođenihRođeni su do poluvremena imali prednost zahvaljujući Kolumbijcu, domaći su izjednačili s bijele točkeVelež na današnji dan prije 36 godina prvi put osvojio Kup MaršalaProcvjetala bijela lala..Velež na današnji dan prije 36 godina prvi put osvojio Kup Maršala“Bila je to jedna od mojih najboljih utakmica i sigurno jedan od najsretnijih dana u mom životu”, rekao je tada Halilhodžić