MAN

Natječaj za radno mjesto: Komercijalist za prodaju gospodarskih vozila

Gospodarstvo / Novac | 13. 09. 2017. u 12:28 Kamibus

MAN Importer BH d.o.o. glavni je uvoznik kamiona i autobusa uglednog njemačkog proizvođača MAN Truck & Bus AG iz Münchena za tržište Bosne i Hercegovine.
MAN-ova vozila odlikuje visok stupanj kvalitete izrade, naglašena ekonomičnost, izdržljivost i trajnost u najtežim uvjetima rada, te mogućnost prilagodbe specifičnim potrebama kupaca.
Cilj nam je da uz pouzdana i učinkovita vozila, visoki standardi poslovanja i kompetentnost djelatnika u konačnici rezultiraju još boljom uslugom za sve korisnike MAN vozila.

U skladu s planiranim razvojem poslovanja tražimo marljive, stručne i okretne osobe (m/ž)
za radna mjesta na području Hercegovine:

KOMERCIJALIST ZA PRODAJU GOSPODARSKIH VOZILA

Opis poslova:
- prodaja kamiona i autobusa
- obrada tržišta
- izrada kalkulacija, kupoprodajnih ugovora i drugih komercijalnih dokumenata

Uvjeti:
- VSS, VŠS ili SSS - tehničkog ili ekonomskog smjera
- komunikativnost
- prednost kraće radno iskustvo u prodaji gospodarskih vozila
- napredna upotreba računala
- znanje njemačkog ili engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na obuku izvan BiH

Izabranim osobama nudimo rad u modernom i poslovno pokretljivom okruženju, mogućnost
stalnog osobnog usavršavanja i primjerene uvjete.

Vašu ponudu za zaposlenje i životopis očekujemo u roku 15 dana od objave natječaja
putem prijave na oglas na Posao.ba ili na našu e-mail adresu: [email protected]