Više izvršitelja

Natječaj za radna mjesta u NAM-PEK-u

Gospodarstvo / Flash | 17. 03. 2017. u 07:49 I.K.

Za potrebe povećanja kapaciteta proizvodnje u vlastitoj pekari NAM-PEK, NAMEKS d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za slijedeća radna mjesta:

Pekar (m) – više izvršitelja
Opis posla: Priprema i izrada svih vrsta tijesta i pekarskih proizvoda. Mjesto rada: Široki Brijeg.

Uvjeti:

SSS
Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Odgovornost u radu, samostalnost, pouzdanost, predanost i točnost u poslu
Visoka razina motiviranosti za posao
Spremnost za timski rad

Trgovac (m/ž) – više izvršitelja/izvršiteljica
Opis posla: Rad u maloprodaji pekarskih proizvoda. Mjesto rada: Široki Brijeg.

Uvjeti:

SSS

Uz prijavu za natječaj potrebno je dostaviti sljedeće:

Dokaz o stručnoj spremi
Životopis
Eventualno mišljenje prethodnog poslodavca

Zainteresirani svoje prijave sa traženim dokumentima trebaju dostaviti na e-mail adresu [email protected] ili putem pošte na:

Nameks d.o.o.
Fra Dominika Mandića br. 19
88220 Široki Brijeg

Natječaj je otvoren do 31.03.2017.g