U Mostaru održan ragbi turnir u sklopu Adria lige sport za prave muškarce U Mostaru održan ragbi turnir u sklopu Adria lige Na turniru su nastupili: RK Herceg iz Mostara, RK Metković, RK Ploče, RK Invictus Dubrovnik i RK Arsenal Tivat. Inspiracija mnogima: Slijepi mladić istrčao sarajevski polumaratonNe poznaje preprekeInspiracija mnogima: Slijepi mladić istrčao sarajevski polumaratonSlijepi mladić Mustafa Mehić istrčao još jednu utrku u Sarajevu.Brčanski odbojkaši i odbojkašice prvaci BiHFinaleBrčanski odbojkaši i odbojkašice prvaci BiHMuška ''Mladost'' bila je bolja od ''Radnika'' iz Bijeljine, dok su brčanske princeze nadigrale ekipu Gacka.Na ovogodišnjem Bečkom maratonu 42.000 trkača iz 125 zemalja25. po reduNa ovogodišnjem Bečkom maratonu 42.000 trkača iz 125 zemaljaNa ovogodišnjem Bečkom maratonu 42.000 trkača iz 125 zemalja S četiri natjecatelja osvojili pet medaljaCro Star MostarS četiri natjecatelja osvojili pet medaljaCro Star, koji vodi trenerica Klaudia Marić, osvojio je 5 medalja: 3 srebra i 2 bronce.Nurkić ponovno u ekipiNakon ozljedeNurkić ponovno u ekipiNurkić je za 17 minuta igre postigao dva koša uz 11 skokova i četiri asistencijeRukometašice Gruda treći put prvakinje BiHTri kola prije krajaRukometašice Gruda treći put prvakinje BiHGruđankama je ovo treći naslov prvakinja BiH zaredom i 55 utakmica bez poraza u tri posljednje sezone.Rijeka pobjegla Dinamu na pet bodovaHrvatska ligaRijeka pobjegla Dinamu na pet bodovaSedam kola do kraja prvenstva vodeća Rijeka ima 73 boda, drugi Dinamo 68, treći Osijek 56, a četvrti Hajduk 53.Chelsea u finalu FA kupaSvladali TottenhamChelsea u finalu FA kupaPosljednjih 15 minuta igre pripalo je Chelseaju koji je došao do pobjede golovima Hazarda u 75. i Matića u 80. minuti.Širokobriježanke preokretom do pobjede nad ŽeljezničaromDerbi kolaŠirokobriježanke preokretom do pobjede nad ŽeljezničaromPotpuni preokret i pobjedu svojoj ekipi donijela je Julija Kvesić pogotkom u 76. minuti susreta